VšĮ Darnaus vystymo projektai 2019 m. pradėtas įgyvendinti projektas „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“ jau pasiekė viduriuką.

Projekte per metus laiko sudalyvavo beveik 3000 įvairaus amžiaus moksleivių, nuo pradinukų iki abiturientų, iš skirtingų Lietuvos mokyklų.

Buvo įgyvendintos dvi projekto veiklos – judesio ir kūno terapijos bei intervalinės treniruotės. Sėkmingai pradėti tokie užsiėmimai kaip meditacija, juoko joga, grūdinimosi bei orientacinės treniruotės, kūrybinės teatro dirbtuvės. Įvykdyta 55 įvadiniai užsiėmimai sveikos gyvensenos ir taisyklingo sportavimo temomis.

Projekto užsiėmimus veda jauni ir entuziastingi sporto treneriai, kurie moksleiviams įkvepia norą daugiau sportuoti, sveikiau gyventi, maitintis ir labiau rūpintis savimi.

Už sėkmingus projekto metų gyvavimo pasiekimus sakome didelį AČIŪ visai projekto komandai, mokyklų administracijoms ir direktoriams bei, žinoma, visiems taip noriai dalyvaujantiems moksleiviams.

Projektas finansuojamas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemone 08.4.2-ESFA-K-629 „Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje“.