Projekto „Sveiks, drūts ir sportuojantis” savanoriai pradėjo darbą

Organizacijos „Darnaus vystymo projektai” paskatinta aktyvių jaunuolių grupė pradeda savanorystę įgyvendinant projektą „Sveiks, drūts ir sportuojantis”.

Iniciatyvių savanorių grupė siekia skatinti savo kaimynus, bendraamžius, aplinkinius išsiugdyti įprotį sportuoti, sveikai gyventi bei būti sąmoningiems savo sveikatos atžvilgiu, o taip pat, savo savanorystės pavyzdžiu paskatinti įsitraukti į vietos ar tarptautinės savanorystės veiklas.

Pagrindinis savanorių tikslas įgyvendinant projektą – savo pavyzdžiu skatinti vietos bendruomenės savanorysę bei prisidėti prie bendruomenės sveiko gyvenimo būdo populiarinimo ir įgūdžio sportuoti formavimo trijuose rajonuose, kuriuose savanoriai gyvena.

„Darnaus vystymo projektai” vykdomų sporto ir sveikos gyvensenos veiklų įkvėpti savanoriai prisidės prie organizacijos įgyvendinamų veiklų, organizuos švietėjišką veiklą apie sveiką mitybą, mankštas ir sportinius užsiėmimus. Projekto metu bus organizuojamos savanorystę skatinančios ir sveikatingumo veiklos skirtingomis kryptimis. Savanorių tikslas, kad savanorystė ir sveika gyvensena būtų nuolat aktyvinama. Planuojama visuose rajonuose, iš kurių kilę savanoriai: Anykščių, Zarasų, Molėtų, organizuoti šias veiklas: fizinį aktyvumą skatinančias veiklas, plaukimo ir saugaus elgesio vandenyje instruktažus, sveikos gyvensenos mokymus, sporto stovyklą, savanorystės viešinimo ir skatinimo veiklas.

Savanorių veiklas galite sekti Darnaus vystymo projektai internetinio puslapio naujienų skiltyje, bei Darnaus vystymo projektai Facebook paskyroje.

Projektas finansuojamas pagal programą „Europos solidarumo korpusas“.