Pradedamas įgyvendinti projektas „Jaunimo profesinių, socialinių ir verslumo kompetencijų stiprinimas jaunų bedarbių tarpe”

VšĮ Darnaus vystymo projektai kartu su partneriais – VšĮ Nacionalinės plėtros institutu, Vilniaus kolegija, Nacionaline jaunimo reikalų koordinatorių asociacija ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais – pradeda įgyvendinti projektą „Jaunimo profesinių, socialinių ir verslumo kompetencijų stiprinimas jaunų bedarbių tarpe“ (Nr. VP1-2.2-ŠMM-10-V-04-008) – 2013 m. gruodžio 31 d. buvo pasirašyta finansavimo ir administravimo sutartis su Europos socialinio fondo agentūra.

Projekto tikslas – didinti jaunimo užimtumą, praktiškai tobulinant jų socialinius, profesinius ir verslumo įgūdžius, bei skatinti savanorystę. Projektu siekiama per savanorišką veiklą ir reikalingų kompetencijų suteikimą padėti projekto dalyviams suvokti savo asmenines galimybes ir siekius, imtis iniciatyvos ieškoti darbo, persikvalifikuoti, pradėti studijuoti, stažuotis, kurti savo verslą arba kitaip pastūmėti tapti savarankišku, aktyviu visuomenės nariu.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *