Pradedamas įgyvendinti projektas „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“

http://dvp.lt/wp-content/uploads/2016/02/Logo_ESFA-1.pnghttp://dvp.lt/wp-content/uploads/2018/04/DVP-logo.png

Projektas „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“ finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

VšĮ Darnaus vystymo projektai kartu su partneriais  2019 m. rugpjūčio mėn. pradėjo įgyvendinti 24 mėn. trukmės projektą „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“.

Projektu siekiama skatinti Utenos ir Vilniaus apskrityje, prioritetą teikiant kaimo vietovėms, gyvenančių vaikų ir paauglių iki 18 metų sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimo būdą, saugų ir sveiką fizinį aktyvumą laisvalaikio metu, suvokimą, kad už savo sveikatą esame atsakingi mes patys.

Projekto tikslas – Skatinti vaikų ir paauglių iki 18 metų amžiaus sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą Utenos ir Vilniaus apskrityse, prioritetą teikiant kaimo vietovėms.

Projekto uždavinys – Įgyvendinti sveikos gyvensenos principus ugdančias veiklas vaikams ir paaugliams iki 18 metų Utenos ir Vilniaus apskrityse, prioritetą teikiant kaimo vietovėms.

Projekto veiklos:
– Švietėjiškų ir informacinių sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdо veiklų organizavimas;
– Sveikos gyvensenos principus ugdančių veiklų organizavimas;
– Kūrybinių teatro dirbtuvių ir aktyvaus laisvalaikio principus ugdančios stovyklos organizavimas Šalčininkų r. sav.

Projekto tikslinė grupė – vaikai ir paaugliai iki 18 metų amžiaus, gyvenantys Anykščių r., Zarasų r., Ignalinos r., Molėtų r., Švenčionių r., Širvintų r., Ukmergės r., Elektrėnų, Trakų r., Vilniaus r., Šalčininkų r. savivaldybėse.

Tikimasi, kad sudalyvavę Projekto veiklose vaikai ir paaugliai iki 18 metų taps sąmoningesni savo sveikatos atžvilgiu, aktyvesni, judresni, rinksis sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimo būdą, saugų ir sveiką fizinį aktyvumą laisvalaikio metu, o tai neabejotinai prisidės prie jų fizinės ir psichinės sveikatos pagerėjimo.