Projektas ,,Simulation for Education”

VšĮ Darnaus vystymo projektai kviečia jaunimo darbuotojus iš Lietuvos, Moldovos, Lenkijos, Armėnijos, Italijos ir Baltarusijos registruotis dalyvauti tarptautiniame projekte “Simuliacija ugdymui” (angl. “Simulation for Education”).

Pagrindinė šio projekto veikla – mokymo kursai, skirti supažindinti dalyvius su simuliacinių žaidimų jaunimui kūrimo ir įgyvendinimo specifika. Mokymai vyks š.m. rugpjūčio 16-22 d. Moldovoje, Vadul lui Voda mieste.

Projekto bendras tikslas – suvienyti projekto partnerių turimą patirtį simuliacijos taikymo srityje, išmokti kaip ir sukurti unikalius simuliacinius žaidimus skirtus dirbti su niekur nedirbančiu ir nesimokančiu jaunimu (NEETs). Mokymų dalyviai bus supažindinti su įvairiais simuliacinių žaidimų kūrimo metodais, turės galimybę ne tik išmokti, tačiau programos metu ir sukurti unikalius simuliacinius žaidimus, kurie atitiktų jų tikslinės grupės poreikius bei mokymosi tikslus.

Projekto tikslai:

·         Dalinimasis simuliacinių žaidimų taikymo dirbant su NEETs patirtimi;

·         Žinių apie simuliacinius žaidimus kaip neformaliojo švietimo priemonę dirbant su NEETs gilinimas bei simuliacinių žaidimų kūrimo įgūdžių tobulinimas;

·         Platesnis daugiakultūrinis suprastimas įgytas dalijantis kiekvienos šalies dalyvių ir vadovų patirtimi.

Projektas skirtas Jaunimo darbuotojams ir jaunimo lyderiams, kurie dirba su jaunimu ir jaunimui, ypatingai – NEETs ir yra suinteresuoti tobulinti simuliacinių žaidimų taikymo darbe įgūdžius.

Mokymo kursuose dalyvaus 24 dalyviai iš 6 partnerių šalių: Lietuvos, Moldovos, Armėnijos, Italijos, Lenkijos ir Baltarusijos. Kiekvienoje šalyje partnerėje organizuojamas 4 dalyvių atrankos procesas. Dalyviai kviečiami dalyvauti atrankoje užpildant ir atsiunčiant anketą iki liepos 20 d. el. paštu info@dvp.lt.

Programa

Logistinė informacija

Anketa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *