Startuoja Tamburello stovyklos!

VšĮ Darnaus vystymo projektai, vykdydama projektą „Esu fiziškai aktyvus ir moku žaisti tamburello”, kuris bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, liepos ir rugpjūčio mėnesiais įgyvendino dvi tamburello sporto pažintines stovyklas. Stovyklos truko 5 dienas, o jose sudalyvavo 40 mokyklinio amžiaus vaikų.

Tamburello sportas būdamas labai populiarus Italijoje ir daugelyje kitų pasaulio šalių nėra išplėtotas Lietuvoje, nors dėl savo paprastumo, pritaikymo žaisti įvairioms gyventojų amžiaus grupėms, lengvo išmokimo žaisti yra itin patrauklus ir užsienio šalyse itin praktikuojamas tarp mokyklinio amžiaus vaikų. Tamburello sportui nebūtinas išankstinis specialus pasirengimas, ar fiziniai duomenys, todėl stovyklose dalyvavo įvairaus amžiaus ir skirtingo fizinio pasirengimo vaikai.

Stovyklose buvo siekiama sudominti vaikus tamburello sporto šaka. Buvo teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Vaikai buvo motyvuojami savarankiškai sportuoti, užsiimti nuolatiniu fiziniu aktyvumu.

Tikimės, kad po stovyklų vaikai nepamirš tamburello sporto ir šį žaidimą žais kartu su bendraamžiais.