Projektas ,,COMTRAIN”

Kompetencijų vertinimas ir potencialių verslininkų ugdymas – COMTRAIN

Leonardo da Vinci naujovių perkėlimo projektas pagal Mokymosi visą gyvenimą programą

Bendrasis COMTRAIN projekto tikslas yra sustiprinti pradedančiųjų įmonių išlikimo galimybes ir padidinti konkurencingumą rinkoje tobulinant jų vadybines kompetencijas

Pagrindinis COMTRAIN projekto rezultatas – IT įrankio, skirto greitam, lengvam bei nebrangiam savo vadybinių ir pagrindinių kompetencijų, kurios yra svarbios kiekvienam potencialiam verslininkui, įvertinimui, sukūrimas. Įrankis bus parengtas anglų kalba ir kiekvieno projekto partnerio nacionaline kalba (lenkų, olandų, čekų, graikų, portugalų ir lietuvių).

COMTRAIN įrankio inovatyviškumą atsiskleidžia per kompetencijų įvertinimo ir mokymo plano, pritaikyto įvertinto asmens poreikiams, tiesioginį ryšį. Mokymo planas, kaip tiesioginis įvertinimo rezultatas, padės pradedantiems verslininkams išklausyti papildomus mokymus, ruošiantis pradėti savo verslą. COMTRAIN priemonės bus pritaikytos šalių partnerių verslo kultūrai ir aplinkai. IT įrankį lydės mokymo programos ir medžiagos, skirtos mokyti/patobulinti potencialaus verslininko vadybines ir bendrąsias kompetencijas.

Projekto trukmė – 24 mėnesiai ( 2011-01-01 – 2012-12-31).

Bendras biudžetas – 399 702 Eurai

Vadovaujantysis partneris – Polska Fundacja Osrodkow Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” (Lenkija).

Partneriai:
Darnaus vystymosi projektai (Lietuva)

Syntra West vzw (Belgija)

RPIC-ViP s. r. o. (Čekijos Respublika)

EUROSUCCESS CONSULTING LTD (Kipras)

Universidade de Aveiro (Portugalija)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *