Projektas „Let’s keep the spark in us”

2011 metų birželio 7 – 15 dienomis, Slovėnijoje, Bohinj regione vyko mokymai, organizuoti įgyvendinant projektą „Let’s keep the spark in us!” (liet. „Išlaikykime kibirkštis mumyse!”). Iš Lietuvos į mokymus vyko suformuota 3 asmenų grupė.

„Let’s keep the spark in us!” – tai projektas, skirtas asmenims, dirbantiems neformalios veiklos su jaunimu srityje ir

dažnai susiduriantiems su per dideliu darbo krūviu, dėl ko mažėja motyvacija dirbti.

Septynių dienų tarptautinių mokymų tikslas buvo išmokti sėkmingai susidoroti su kasdieniu stresu bei susikurti malonią, linksmai nuteikiančią darbinę aplinką. Mokymų metu siekta, jog dalyviai atsipalaiduotų, iš naujo apmąstytų ir įvertintų darbo jiems teikiamą malonumą.

Projektas orientuotas į holistinį požiūrį, kuris dėmesį vienodai skiria tiek protui, tiek kūnui, tiek sielai. Organizatoriai siekė paskatinti dalyvių ryšį su savimi, kitais žmonėmis bei juos supančia aplinka. Projektas apėmė įvairias veiklas lauke (išvykos pėsčiomis, kopimas į kalnus, uolas, važiavimas dviračiu, plaukimas ir kt.), kurios vargino kūną, tačiau leido pailsėti protui.

Mokymų metu buvo ieškoma pasiūlymų ir patarimų, kurie padėtų dalyviams sumažinti stresą kasdieniame darbe, patenkinti asmeninius poreikius ir atgauti pasitikėjimą savimi. Dalyviai sužinojo naujų teorinių ir praktinių metodų, kuriuos jie galės lengvai panaudoti tiek savo darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

1 komentaras apie “Projektas „Let’s keep the spark in us””

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *