Įgyvendinamas projektas „THIS IS ME – Treasure Hunting – an Intergenerational and Intercultural Stories’ Meeting”

VšĮ Darnaus vystymo projektai kartu su partneriais iš Lenkijos (Adult Education Association, Krokuva) ir Slovėnijos (Institution Academy for progressive ideas, Liubliana) įgyvendina projektą „THIS IS ME – Treasure Hunting – an Intergenerational and Intercultural Stories’ Meeting” (liet. „TAI ESU AŠ – Lobių medžioklė – kartų ir kultūrų istorijų susitikimas”).

TAI ESU AŠ – tai trijų Europos šalių projektas, kuris skatina dialogą tarp skirtingų kartų, mokymąsi, kūrybiškumą, istorijos pažinimą ir aktyvų Europos pilietiškumą tiek vietiniu, tiek tarptautiniu lygiu. Naudojant istorijų pasakojimo metodus trys kartos dalyvaus vietiniuose seminaruose, o jų metu sukurti meno kūriniai bus pristatyti „Keliaujančioje Europos parodoje”.

Vizija – skirtingų kartų ir kultūrų dialogo skatinimas.

Misija – surengti seminarus, suorganizuoti „Keliaujančią Europos parodą” trijose šalyse, išleisti projektą viešinantį leidinį ir parengti „Naudotojo vadovą”.

  • Surengti vietinius seminarus, kurių metu, naudojant istorijų pasakojimo metodus, dalyviai galėtų apmąstyti savo gyvenimo istoriją ir atrasti tuos momentus, kai asmeninė istorija yra įtakojama vietos ar pasaulio istorijos įvykių, juos pavaizduojant sukuriant meno kūrinius.
  • Suorganizuoti „Keliaujančią Europos parodą” ir jos metu pristatyti vietinei bendruomenei ir tarptautiniams dalyviams meno kūrinius, kurie buvo sukurti vietinių seminarų metu.
  • Išleisti projektą viešinantį leidinį ir pristatyti projekto rezultatus tiek projekto dalyviams, tiek asmenims, kurie nebuvo tiesiogiai įtraukti į projektą.
  • Parengti „Naudotojo vadovą”, kuriame bus surinkti metodai, naudojami vietiniuose seminaruose.

Projektas finansuojamas pagal Grundtvig programą, kurią įgyvendina Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto trukmė – 24 mėnesiai (2010-08-02 – 2012-07-31).

Bendras biudžetas – 15 500 Eurų.

mokymosi visa gyvenima prog_LT.jpg

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *