„THIS IS ME – Treasure Hunting – an Intergenerational and Intercultural Stories’ Meeting“ projekto naujienos

VšĮ Darnaus vystymo projektai kartu su partneriais iš Lenkijos (Adult Education Association, Krokuva) ir Slovėnijos (Institution Academy for progressive ideas, Liubliana) įgyvendina projektą „THIS IS ME – Treasure Hunting – an Intergenerational and Intercultural Stories’ Meeting” (liet. „TAI ESU AŠ – Lobių medžioklė – kartų ir kultūrų istorijų susitikimas”).

Įgyvendinat šį projektą, šių metų lapkričio 4-7 dienomis grupė lietuvių kartu su dalyviais iš Lenkijos vyko į Slovėniją, kur Liublianoje vyko antroji „Keliaujanti Europos paroda”. Vizito metu dalyviai iš trijų skirtingų Europos šalių susipažino vieni su kitais, Slovėnijos sostinės senamiesčiu ir apylinkėmis bei dalyvavo parodoje.

Įgyvendinant projektą, lapkričio 19-20 dienomis vyko Lietuvos grupės „Kartų seminaras” Druskininkuose, kuriame dalyvavo 10 žmonių. Jo metu įvairių užsiėmimų metu buvo prisiminta Lietuvos istorija Europos istorijos kontekste, pasakojamos įvairios istorijos ir sukurti meno kūriniai „Keliaujančiai Europos parodai”. Kadangi artėjo švenčių metas, dalyviai buvo išmokyti žvakių dekoravimo – jų dekoruotos žvakės kartu su sukurtais koliažais pasakų tema buvo demonstruojami „Keliaujančioje Europos parodoje”, kuri Lietuvoje vyko š.m. gruodžio 2-5 dienomis.

Į Lietuvos „Keliaujančią Europos parodą” atvyko 5 dalyviai iš Slovėnijos ir 4 iš Lenkijos. Susipažinimo žaidimai ir „Sūri pamoka” vyko Druskininkuose. Kadangi prie Lietuvos dalyvių grupės prisijungė Viečiūnų pagrindinės mokyklos direktorė Elvyra Česnulevičienė, jos kvietimu paroda buvo surengta mokykloje. Tad svečiai turėjo galimybę ne tik susipažinti su Druskininkais, bet ir su vietine mokykla. Kadangi vienas projekto tikslų yra vyresnio amžiaus žmonių socialinio aktyvumo didinimas, sekmadienis buvo skirtas Trakų ir Vilniaus pažinimui bei tolimesniam tarpusavio bendravimui

P1050430.JPG

P1050584.JPG P1050295.JPGP1050667.JPG

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *