Projekte „Sveiki, aktyvūs, pozityvūs” pradėta nauja veikla!

Vykdant projektą „Sveiki, aktyvūs, pozityvūs”, kuri bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis. Vilniaus rajone esančios Juodšilių Šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija ir Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazija galėjo džiaugtis nauja veikla, nes nuo lapkričio 24 dienos mokyklose vyksta body PUMP treniruotės.

Į vykstančias treniruotes susirenka mokyklinio amžiaus vaikai, kurie treniruočių metu skambant muzikai gali ne tik taisyklingai trenerio pagalba atlikti pratimus, bet ir atsipūsti nuo esamų rūpesčių, pasikelti nuotaiką ir motyvaciją, stiprinti savo kūną. Body Pump  treniruotė yra ritmiška, jos metu deginamos kalorijos ir išryškinami raumenys. Šios treniruotės puikiai tinka norintiems atsikratyti antsvorio ir susitiprinti kūno masę. Didžiausias body PUMP privalumas – svoris tirpsta greitai, tad rezultatų ilgai laukti nereikės. 

Body PUMP treniruočių dėka, Projekto dalyviai pagerina savo medžiagų apykaitą, sunaudoja daugiau energijos, todėl sumažėja nutukimo pavojus. Reguliarios treniruotės gerina širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Svarbiausia, jog formuojasi savarankiškas noras ir poreikis būti fiziškai aktyviems. Tik propoguojant sveiką gyvenseną ir aktyvią fizinę veiklą, mes galime jaustis geriau ir sveikiau. O tai yra svarbiausia mūsų moksleiviams!