Įvyko mokymai Druskininkuose

Birželio 16-19 d. Druskininkuose vyko azartinių lošimų prevencijos specialistų / konsultantų mokymai. Darbui su vaikais ir jaunimu jų tėvais / globėjais, bendruomenių nariais, kitais gyventojais buvo paruošti dalyviai iš 20 – ies savivaldybių*.

Mokymų metu dalyviai buvo apmokyti pagal 2021 m. atnaujintą Sveikos gyvensenos ambasadorių rengimo metodiką.

Mokymuose dalyvavę azartinių lošimų prevencijos specialistai / konsultantai  bus įtraukiti į tolimesnes projekto „Ne(be)lošiu!“ veiklas, kur savo įgytas kompetencijas galės realizuoti praktiškai –padės sėkmingai sukoordinuoti azartinių lošimų prevencijos kampaniją savo savivaldybėse, padės Projekto tikslinių grupių atstovams suvokti savo asmenines galimybes ir siekius, susimąstyti apie azartinių lošimų internete bei apskritai azartinių lošimų priklausomybę, žalą ir pasekmes asmeniui ir aplinkiniams, susivokti kada lošimas tampa probleminiu lošimu, keisti savo elgesį azartinių lošimų (ypač internete) atžvilgiu (nepradėti lošti, lošti atsakingai, mažinti lošimą ar atsisakyti lošimo), nukreipti tikslinės pagalbos konkrečiu atveju.

 

*Daugiau informacijos apie projektą, dalyvaujančias savivaldybes bei organizuojamus mokymus kviečiame žiūrėti čia.

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą “Ne(be)lošiu!”, kuris finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo 2020 metų lėšomis.