Pokalbis su projekto atstove Švenčionių rajone – Inga Varniene!

Kviečiame pasiklausyti pokalbio su Švenčionių rajono Jaunimo reikalų koordinatore Inga Varniene!

Inga yra Projekto atstovė Švenčionių rajono savivaldybėje „Įgalintas socialinę atskirtį patiriantis jaunimas Anykščių, Zarasų ir Švenčionių rajono savivaldybėse“ Šiame susitikime ji pasakoja apie darbą su nemotyvuotu jaunimu, užklumpančius iššūkius ir sunkumus, šios veiklos prasmę bei dalinasi Projekto įgyvendintomis veiklomis ir dalyvių įspūdžiais.

Įrašą galite rasti mūsų socialiniame tinkle Facebook: https://www.facebook.com/darnausvystymoprojektai/videos/946458483394879/

Projektu siekiama vykdyti socialinę atskirtį patiriančių jaunuolių socialinę integraciją Švenčionių r., Anykščių r. bei Zarasų r. sav., teikti socialinės integracijos paslaugas siekiant mažinti jų socialinę atskirtį, atkurti palankias sąlygas jaunuolių vystymuisi, brendimui, integravimuisi į vietos bendruomenes, teikti pagalbą apie jų teises ir kitą jiems aktualią informaciją, ugdyti jaunuolių socialinio verslo gebėjimus ir skatinti juos realizuoti savo idėjas, integruoti jaunuolius į vietos bendruomenių aktyvų gyvenimą.

Projekto vykdytojas: VšĮ „Darnaus Vystymo Projektai“.

Projekto partneriai: VšĮ „Anykščių jaunimo verslumo centras“, Asociacija Turmanto rusų bendruomenė.

Daugiau informacijos apie projekto veiklas:

www.eeagrants.orgwww.norwaygrants.org

https://www.facebook.com/darnausvystymoprojektai/

https://www.instagram.com/vsi_dvp/

Projektas finansuojamas EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų lėšomis.