Socialinio verslumo gebėjimų ugdymo veiklos Anykščių rajono savivaldybėje

Norime pasidžiaugti, kad įsibėgėja Projekto „Įgalintas socialinę atskirtį patiriantis jaunimas Anykščių, Zarasų ir Švenčionių rajono savivaldybėse“ dalyvių socialinio verslumo gebėjimų ugdymo veiklos Anykščių rajono savivaldybėje.

Aktyviausiams projekto dalyviams turime praktiškų ir darnių dovanų! Labai džiaugiamės tokiu dalyvių įsitraukimu!

Projektu siekiama vykdyti socialinę atskirtį patiriančių jaunuolių socialinę integraciją Švenčionių r., Anykščių r. bei Zarasų r. sav., teikti socialinės integracijos paslaugas siekiant mažinti jų socialinę atskirtį, atkurti palankias sąlygas jaunuolių vystymuisi, brendimui, integravimuisi į vietos bendruomenes, teikti pagalbą apie jų teises ir kitą jiems aktualią informaciją, ugdyti jaunuolių socialinio verslo gebėjimus ir skatinti juos realizuoti savo idėjas, integruoti jaunuolius į vietos bendruomenių aktyvų gyvenimą.

Projekto vykdytojas, Viešoji įstaiga „Darnaus Vystymo Projektai“, kartu su projekto partneriais, VšĮ „Anykščių jaunimo verslumo centras“ ir Asociacija Turmanto rusų bendruomene, vykdo veiklas Anykščių, Zarasų ir Švenčionių rajono savivaldybėse.

Daugiau informacijos apie projekto veiklas:

www.eeagrants.orgwww.norwaygrants.org

https://www.facebook.com/darnausvystymoprojektai

https://dvp.lt/

https://www.instagram.com/vsi_dvp/

Projektas finansuojamas EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų lėšomis.