KVIETIMAS DALYVAUTI VALSTYBĖS VALDYMO EKSPERTŲ KLUBE

Darnaus vystymo projektai kartu su Nacionalinės plėtros institutupradeda įgyvendintiprojektą „Lietuvos ateičiai“, kurio tikslas yra sudaryti sąlygas jauniems žmonėms domėtis valstybės valdymo klausimais ir įgalinti juos aktyviai bei konstruktyviai įtakoti valdymo institucijų priimamus sprendimus.

Projekto metu bus atrinkta iki 15 jaunų žmonių, kurie įgis bendrųjų darbo grupėse, vadovavimo, interesų derinimo, argumentuotų siūlymų formavimo įgūdžių, taip pat susipažins su ministerijų veiklos ir sprendimų priėmimo procedūrų schemomis.

Iš projekto dalyvių bus suformuotos 5 ekspertinės valstybės valdymo ekspertų klubo grupės, kurios reaguos į ministerijų priimamus sprendimus ir teiks jų pasekmių ir poveikio analizes, penkiose valstybės gyvenimo srityse. Ekspertams reguliariai bus organizuojami susitikimai su žinomais Lietuvos politinio, mokslo ir ekonominio gyvenimo veikėjais.

Galimos sritys:

·         ekonomika: SVV plėtra,

·         užsienio politika,

·         socialinė politika: užimtumas,

·         valstybės valdymo efektyvumas,

·         regionų plėtra,

·         saugumo politikos,

·         finansų politika,

·         visuomenės sveikata,

·         energetika,

·         teisėkūra,

·         švietimas,

·         aplinkos apsauga.

Gali būti sudarytos ir papildomos ekspertinės grupės.

Kviečiame įsijungti į formuojamas ekspertines grupes ir aktyviai dalyvauti rengiant pasiūlymus didinančius šalies ekonominę, socialinę gerovę bei šalies pajėgumą konkuruoti pasaulinėse rinkose.

Reikalavimai projekto dalyviams:

·         Jauni asmenys nuo 22 iki 29 metų;

·         Aktyvus domėjimasis valstybės valdymo reikalais;

·         Aktyvi visuomeninė veikla privalumas.

Projekto dalyvių atranka vyks iki 2015 m. balandžio 30 d. Užpildytą dalyvio anketą ir gyvenimo aprašymą (CV) prašome siųsti el. paštu info@dvp.lt su antrašte „ekspertų klubas“.

Asmuo kontaktams Žydrūnas Šipka, tel. 8 659 05603.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *