Mokymai vyresnio amžiaus žmonėms Ignalinoje

VšĮ „Darnaus vystymo projektai” vykdydami projektą „Vyresni darbingo amžiaus asmenys – aktyvūs visuomeniniame gyvenime ir darbo rinkoje” 2018 m. spalio 16 d. Ignalinoje surengė mokymus apie stresą, jo įveikimo būdus socialinėje bei darbinėje aplinkoje, o lapkričio mėn. 20 d. – planavimo ir organizavimo mokymus. Šiuose mokymuose sudalyvavo po 26 vyresnio amžiaus projekto dalyvius.

Mokymus apie stresą vedė lektorė muzikos terapeutė, psichikos sveikatos darbuotoja.

Šiuose mokymuose dalyviai galėjo įgyti žinių apie stresą, jo poveikį žmogaus organizmui, sužinoti kokią įtaką darbingumui (laiko ir veiksmų planavime, konfliktų valdyme, komunikacijoje) daro patiriamas stresas. Taip pat dalyviai turėjo galimybę patys išbandyti tam tikrus praktinius streso valdymo būdus.

Planavimo ir organizavimo mokymus vedė sertifikuota koučingo specialistė, turinti daugiau kaip 10 metų patirties personalo valdymo srityje.

Šiuose mokymuose dalyviai turėjo puikią galimybę įgyti žinių apie planavimo procesą, jo organizavimą. Sužinojo kaip valdyti laiką, nustatyti savo dienos prioritetus pagal svarbą ir skubumą.

Visi mokymai organizuoti įgyvendinant projektą „Vyresni darbingo amžiaus asmenys – aktyvūs visuomeniniame gyvenime ir darbo rinkoje!“, kuris finansuojamas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemone Nr. 08.3.2-ESFA-K-415 „54 +“.