Apsikeitimo gerąja savanorystės patirtimi renginys Anykščių rajone

Vykdant projektą „Vyresni darbingo amžiaus asmenys – aktyvūs visuomeniniame gyvenime ir darbo rinkoje” (toliau – Projektas) 2019 m. liepos 16 d. Skiemonyse, Anykščių r. sav. buvo surengtas apsikeitimo gerąja savanorystės patirtimi renginys savanoriaujantiems Projekto dalyviams.

Renginio tikslas –  savanorystę pradedantiems vyresniems darbingo amžiaus asmenims padėti įveikti išankstines baimes, susijusias su savanoryste, o savanorišką veiklą atlikusius ar beveik pabaigusius asmenis paskatinti prisiminti smagias savanorystės akimirkas ir sumotyvuoti toliau savanoriauti.

Renginio metu savanorišką veiklą atlikę, taip pat vis dar savanoriaujantys vyresni darbingo amžiaus asmenys bei jų mentoriai pasidalino savo įspūdžiais, išgyvenimais, patarimais apie savanorystę.

Tuo tarpu savanorišką veiklą Projekte dar tik pradedantys asmenys turėjo galimybę pabendrauti su bendraminčiais, turinčiais didesnę patirtį savanoriaujant, ir iš pirmų lūpų gauti atsakymus į visus jiems rūpimus klausimus apie savanorišką veiklą.

Renginyje sudalyvavo 40 projekto dalyvių iš Anykščių ir Zarasų r. sav. bei Visagino sav.

Projektas finansuojamas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemone Nr. 08.3.2-ESFA-K-415 „54 +“.